Vyberte stránku

Minuty

Vteřiny

Jsme Vysoká škola ekonomická v Praze

I když nesídlíme v hlavním městě, stále jsme hrdým členem svazku fakult Vysoké školy ekonomické v Praze. Studiem u nás získáš všechny výhody této silné značky, která se pravidelně umisťuje na prvních příčkách v žebříčcích nejlepších ekonomicko-manažerských škol střední a východní Evropy.

Prožij s námi celá vysokoškolská léta

Nabízíme ti studium ve všech třech stupních studia. Můžeš u nás vystudovat bakalářeinženýra a můžeš si udělat i doktorát. A to vše jak v prezenční, tak v kombinované formě.

Nešprtej, zkus to i v praxi!

Chceš zjistit, jaké je to využít teoretické znalosti v praxi? Žádný problém. Máme pro tebe připraveny ve spolupráci s našimi partnerskými firmami a organizacemi každý semestr nové praktikantské pozice či stáže. Díky tomu zjistíš, zda se teorie a praxe liší a do svého profesního životopisu si můžeš zapsat, že máš za sebou minimálně jednosemestrální odbornou praxi.

Zkus to i mimo republiku!

Láká tě studium v cizině? Přemýšlíš nad tím, jaké to je zkusit si jeden semestr v zahraničí na jiné prestižní vysoké škole? Vysoká škola ekonomická v Praze jich má ve své partnerské síti více než 240, což znamená, že máš velkou šanci podívat se na tu svou vysněnou!

Zapoj se a žij

Nebaví tě jen sedět a studovat? Máš nápady, které chceš realizovat? Staň se členem některého z mnoha studentských spolků. Můžeš pořádat odborné přednášky či akce, mimostudijní neformální eventy, účastnit se charitativních aktivit, hrát divadlo, psát studentský časopis, hrát v kapele nebo pravidelně sportovat či dokonce vést sportovní kurzy.

Místo, chytne tě chytne za srdce

To vše můžeš zažívat v magickém historickém městě s nekonečnou přírodou všude kolem. Uvidíš, že si tě naše město i jeho okolí získá a že mu brzy propadneš.

Další užitečné informace

Podmínky přijetí na Fakultu managementu

Jak se dostat na bakaláře na Fakultě managementu? Komplet info zde!

Možnosti přijetí bez přijímaček

Máš dobré studijní výsledky na střední škole nebo se ti podařilo zaskórovat u SCIO testů? Přijímačky se tě netýkají!

Webové stránky Fakulty managementu

Na našem webu najdeš od A do Z všechno, co by tě o nás mohlo zajímat.

Fakulta managementu na Facebooku

Neboj se zeptat na vše, co tě zajímá!

Fakulta managementu VŠE

01_budova